طراحی ویلا مدرن در کالیفرنیا
29
نوامبر

طراحی ویلا مدرن ساحلی در کالیفرنیا

طراحی ویلا مدرن کورنیش

معمار Brett Farrow
موقعیت  کالیفرنیا،آمریکا
مصالح چوب،شیشه
مساحت ساخت 286m2
تاریخ ساخت  2020

این طراحی ویلا دو طبقه و خصوصی برای یک خانواده جوان که در یک زمین شیب دار در جامعه ساحلی جنوبی کالیفرنیا واقع شده است ، این ویلا به سبک مدرن طراحی شده است به صورت یک خانه خانوادگی طراحی و ساخته شده است و به صورتی است که امکان دیدار اقوام بصورت طولانی مدت را فراهم میکند.

طراحی نما ویلا مدرن ساحلی

در طراحی این ویلا ، معمار به دنبال آن بود که با قرار دادن ویلا در محل ، زمین را به آرامی لمس کند و از درجه بندی و کارهای خاکی جلوگیری کند. این امر همچنین منجر به یک طرح پلکانی با تغییر حجم داخلی و سقف های بلند که نور طبیعی را برای گرم شدن در زمستان و نسیم تازه دریا برای خنک سازی در تابستان ایجاد می کند ، شده است. طراحی و ساخت ویلا با حداقل رساندن اختلالات ، کاهش هزینه ها و کمک به انطباق با فشرده سازی مصنوعی از مقررات محلی ارتفاع است. نتیجه این تلاش لایه بندی فضاها و تجربیاتی بود که از پله ها ، تراس ها و کانتینرها برای ایجاد لحظات کاربردی و در عین حال غیر منتظره استفاده می کرد.

از طراحی داخلی ویلا از سرو قرمز برای اتصال فضاهای داخلی و خارجی در سراسر ویلا استفاده شده است. علاوه بر زیبایی فوق العاده ای که استفاده از چوب در طراحی داخلی به ویلا بخشیده است ، استفاده از منابع تجدیدپذیر پایدار یک موضوع راهنما برای بسیاری از تصمیمات در طول طراحی ویلا مدرن کورنیش(Cornish) بود.

طراحی داخلی ویلا با چوب

در طراحی داخلی ، طراحی شاه نشین ویلا و فضاهای خصوصی برای لحظات آرامش و تنظیمات انعطاف پذیر برای سرگرمی امکان چندین تجربه همزمان و جداگانه را در سراسر ویلا فراهم می کند.

استفاده از بزرگ پنجره در ویلا مدرن از موارد خاص در طراحی نما ویلای کورنیش میباشد که در تابستان و زمستان براحتی در سیستم گرمایشی و سرمایشی ویلا موثر است.استفاده از این پنجره ها در نما ویلا درحال ناپدید شدن در سبک کلاسیک جنوب کالیفرنیا است.

طراحی نما ویلا مدرن با پنجره های بلند

در طراحی سراسر ویلا از یک سبک مدرن خاص و طبیعی در تمام انتخاب ها استفاده شده است.

با داشتن آشپزخانه اختصاصی و ورودی جداگانه ، مهمانان و خانواده می توانند همانطور که دلشان می خواهد رفت و آمد کنند در حالی که هنوز می توانند از طریق پله داخلی به راحتی و به سرعت با خانواده در محل اقامت اصلی ارتباط برقرار کنند.

واحد میهمان از محل در یک کانکس که بر روی بتن نگهدارنده قرار دارد و ویلا را درون سایت قرار می دهد ، تشکیل می شود. طرح عرشه در این ویلا برای گرفتن مناظر غروب خورشید در اقیانوس آرام طراحی شده است .

در طراحی ویلا کورنیش ، برای تامین آب مورد نیاز برای آبیاری ، آب های سطحی از فیلتر های مخصوص عبور کرد و پس از تصفیه ، بصورت لایه و از ورودی خیابان وارد مخزن های آبیاری ویلا میشوند.

مقاله پیشنهادی : ویلا در زمین شیب دار

جمع بندی طراحی ویلا کورنیش

این ویلای زیبا در کالیفرنیا بر اساس معماری معاصر و سبک مدرن طراحی شده است و در نما این ویلا استفاده از پنجره های بلند طولی ، المان های مدرنیته مثل شکست های خاص در نما ، طراحی این ویلا را بیش از پیش خاص کرده است .

در طراحی داخلی این ویلا نیز ، استفاده از چوب در دیوار ها و سقف ویلا باعث زیبایی دوچندان این ویلای زیبا شده است . همچنین در بخش دکوراسیون آن نیز وسایل کاملا بر اساس سلیقه کارفرما انتخاب شده است . این موضوع که از موارد تجدیدپذیر در طراحی و ساخت ویلا کورنیش کمک گرفته شود در همه جای خانه به وضوح مشهود است . در نهایت در ادامه تمامی عکس های طراحی ویلا ، پلان ویلا و داخلی را برای شما گردآوری کرده ایم تا لذت ببرید .

برای طراحی ویلا و ساخت ویلا با مهندسین مشاور دژار تماس بگیرید.

تماس با ما