ترند های طراحی نما 2021
19
آوریل

طراحی نما مدرن + ترندهای نما در سال 2021

جای تعجب نیست همواره صاحبان خانه قصد دارند جدیدترین طراحی نما مدرن را برای خود داشته باشند و همچنین بر اساس ترندهای که برای سال 2021 پیش بینی شده است نما ساختمان خود را اجرا کنند. از این گذشته ، یک نمای بیرونی مدرن و صیقلی که فکر و اندیشه معمار پشت طراحی و اجرا آن بوده است قطعا برای یک ساختمان ضروری بوده و روی ارزش گذاری و قیمت ملک شما تاثیر گذار است. طراحی نما ساختمان فقط در افزایش ارزش خانه شما محدود نمیشود ، بلکه برای ایجاد یک محیط و سبک زندگی متناسب با ساکنان خانه نیز ضروری است.

تماس با دژار 02126412074

بهترین ترند های طراحی نما مدرن خانه های خارجی برای سال 2021 ، محیط هایی باز مانند بالکن ها و … برای مصارفی همچون پخت و پز در فضای بیرونی ارائه می دهد تا به ویژگی و سبک منحصر به فردی دست یابد. در ادامه 7 ترند سال 2021 برای طراحی نما ارائه می دهیم ، ولی آنها در یک چیز مشترک مشترک هستند – همه آنها انتخاب های جسورانه طراحی هستند که می توانند نما خارجی هر ساختمانی را جذابتر کنند.

نگاهی به هفت ترند نما خانه برای سال 2021

1. رنگ های جانبی تیره و خاکی در نما مدرن

سایدینگ روشی آسان برای ایجاد تأثیر فوری در نمای خارجی خانه است. در سال 2021 ، قرار است ترند نمای سایدینگ بیرونی ، رنگهای تیره و خاکی را که قدرت ، نشاط و ثبات را در ارتباط دارند ، در اولویت قرار دهد .  این رنگ ها علاوه بر زیبایی نمای بیرونی ساختمان شما ، باعث ایجاد احساس راحتی ، امنیت و طراحی مدرن را به شما القا خواهد کرد. رنگ های مارون ، آبی تیره ، بورگوندی ، سبز جنگلی و قهوه ای تیره از جمله زیباترین گزینه های نمای تیره هستند که در سال 2021 شاهد محبوبیت بیشتری خواهیم بود.

استفاده از رنگ تیره در طراحی نما 2021

2. بافت بزرگ در متریال نما

یکی دیگر از ترندهای بزرگ طراحی نما مدرن در سال 2021 ، تلفیق بافت بصری در نمای خانه است. به جای آجرهای ساده و قدیمی ، بافت بصری در مناطق خاص می تواند به برجسته سازی ویژگی های منحصر به فرد معماری خانه کمک کند و باعث ایجاد شخصیت مدرن و زیبایی بصری به نمای بیرونی شود. بافت بصری را می توان در بسیاری از مناطق ، از جمله پنجره ، سقف به دست آورد ، اما نما روبرو آسان ترین و محبوب ترین مکان برای ایجاد بافت بصری اضافی است.

برای استفاده از رویکرد سایدینگ ، رنگ های تیره بهترین هستند ، در حالی که رنگ های روشن می توانند عمق و جزئیات بافت را به طور چشمگیری نشان دهند. Shiplap ، تخته و باتوم و … همه روش های متداول برای تقویت بافت هستند ، بنابراین صاحبان خانه می توانند انتظار داشته باشند که در سال 2021 شاهد افزایش این سبک های نمای جانبی باشیم.

3. رنگ های سیاه ترند نما مدرن ؟

سایه های مختلفی از سیاه و سفید ، از جمله آبنوس ، اونیکس و زغال چوب ، قطعاً قرار است در سال 2021 به عنوان یک ترند برتر در طراحی نما خانه ها ظاهر شود ، اما نه به عنوان یک رنگ اصلی. پیش بینی می شود که رنگ سیاه در امسال بسیار محبوب باشد و بنابراین برای تر و تمیز کردن درها ، روکش پنجره ها ، تختخواب های مخصوص ایوان ، تخته های ایوان و موارد دیگر استفاده می شود. با همکاری قهوه ای ، سفید یا رنگ های دیگر ، استفاده از رنگ مشکی به عنوان رنگ فرعی و پوششی می تواند طیف گسترده ای از ظاهر شیک را ایجاد کند.

طراحی نما مدرن با رنگ مشکی و چوب

4. تنوع در یک خانواده رنگی

یکی دیگر از ترندهای طراحی خانه های خارجی در سال 2021 دور شدن از کنتراست های زیاد رنگی و نزدیک شدن هماهنگی رنگ ها است. این به این معنی است که هنگام انتخاب رنگها برای تزئین و سقف ، در یک خانواده رنگی قرار بگیرید. به عنوان مثال ، سایدینگ خاکستری روشن با روکش خاکستری تیره یا سایدینگ قهوه ای روشن با تزیینات قهوه ای تیره – این روش برای ماندن در یک خانواده تک رنگ راهی جدید برای به روزرسانی نمای بیرونی خانه در سال 2021 ایجاد می کند.

5. فضای زندگی آپارتمانی ولی دارای فضای باز

روزهایی که یک جفت تنها صندلی گهواره ای در ایوان برای ایجاد یک فضای کافی در فضای باز کافی بود ، گذشته است. اکنون بدلیل آپارتمانی شدن خانه ها ، یکی از داغترین روند طراحی داخلی برای سال 2021 بالا بردن سطح زندگی در فضای باز با ایجاد فضای زندگی گسترده در بالکن ، حیاط پشتی و پشت بام است که می تواند انواع فعالیت ها را در خود جای دهد.

روف گاردن در طراحی نما

برای فضای نشستن هنوز هم میتوانید از صندلی های گهواره ای و مدل های مدرن تر برای چیدمان فضای حیاط خود استفاده کنید .فضاهای سرپوشیده ، مانند آلاچیق ها و سالن های سرپوشیده نیز امسال محبوب خواهند بود و میتوانید برای روف گاردن خود استفاده کنید. اساساً ، طراحی نما و طراحی فضای داخلی به صورت اصولی میتواند باعث احساس آرامش باشد و بتوانید مدت طولانی وقت خود را در فضای باز بگذرانید، کلید طراحی در سال 2021 خواهد بود.

6. شیشه کاری با ارتفاع

روند طراحی 2021 علاوه بر اینکه فعالیت های داخلی را به بیرون می آورد ، شامل آوردن نور فضای باز با پنجره های کشیده است که نور طبیعی گسترده ای را تأمین می کند. پنجره ها و پنجره های سقفی از کف تا سقف قرار است حضور گسترده ای در روند طراحی خانه های خارجی سال 2021 داشته باشند زیرا صاحبان خانه ها به دنبال تقویت ارتباط با خارج از منزل هستند – حتی وقتی که آنها در داخل خانه باشند.همانطور که میدانید در گذاشته نیز در المان های اصلی طراحی مدرن به خصوص طراحی ویلا مدرن استفاده از شیشه های بلند یک مورد الزامی بود و حالا در سال 2021 این المان زیبا به آپارتمان ها نیز وارد شده است.

شیشه کاری در نما مدرن 2021

7. مواد ساخته شده برای ماندگاری

سرانجام ، اولویت بندی مصالح ساختمانی بادوام نسبت به محصولات بی کیفیت ولی با قیمت پایین است که به همین دلیل نیاز به تعمیر یا تعویض نسبتاً سریع دارند – این روند ثابت در سال های اخیر بوده است و این یکی از مواردی است که در سال 2021 ادامه خواهد یافت. بازار مسکن نشان می دهد که صاحبان خانه ها به دنبال ویژگی های با کیفیت در طراحی نما خانه ساختمان ها هستند و خانه ای را انتخاب می کنند که برای ماندگاری ساخته شده و بدون هزینه اضافی کارایی داشته باشند. حتی بهتر از مواد بادوام؟ محصولاتی که هم بادوام هستند و هم نگهداری کمی دارند ، برندگان اصلی صاحبان خانه هستند که در سال 2021 فضای داخلی خود را به روز می کنند.

نما خانه رویایی 2021 خود را طراحی کنید

به طور خلاصه ، در اینجا هفت ترند برتر طراحی نما ساختمان برای سال 2021 آورده شده است:

رنگ سایدینگ تیره

بافت بصری بزرگ

رنگ های سیاه در نما فرعی

ترکیبات رنگ که در یک خانواده رنگی مشخص وجود دارد

فضای باز زندگی در فضای آپارتمانی

شیشه با ارتفاع برای نور طبیعی

استفاده از مواد مرغوب برای نما

پروژه خود را با به صورت صفر تا 100 به دژار بسپارید.برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه های طراحی و اجرا ، امروز با یک شرکت تخصصی نما در دژار تماس بگیرید.