طراحی نمای بیرونی فست فود
13
ژانویه

طراحی نمای بیرونی فست فود

در این مقاله قصد داریم در رابطه با طراحی نمای بیرونی فست فود بحث کنیم و اطلاعات مفیدی به شما ارائه دهیم. با ما همراه باشید. همان طور که می دانید طراحی نما بخش بسیار مهمی از یک سازه است و تاثیرات قابل توجهی برای انتخاب افراد خواهد داشت؛ اگر شما هم صاحب یک مغازه فست فودی هستید، حتما متوجه تاثیرات نمای ساختمان شده اید. در گذشته ها نمای تمامی ساختمان ها ساده بوده و شکل ثابتی داشت، اما با پیشرفت علم و روی کار آمدن طراحی نما مدرن دیگر نماها همانند قبل ساده نیستند.

گروه مهندسین دژار طراح و مجری انواع نما کلاسیک و مدرن ! با ما تماس بگیرید

طراحی داخلی فست فود

طراحی نمای بیرونی فست فود و طرح های مدرن

طراحی نمای بیرونی فست فود یکی از مهم ترین بخش های مبحث طراحی است و باید برای این که طراحی موفقیت آمیز داشته باشیم، به نکات ریزی توجه کنیم.(مقاله چگونگی طراحی نما ساختمان را بخوانید.) در این بخش لازم به ذکر است که هزینه های اولیه برای نما به کسب و کار شما رونق داده و نمی توان از پرداخت آن ها تفرعه رفت. به شما توصیه می کنیم برای این که بتوانید فست فودی معروف و پرطرفداری داشته باشید، حتما از یک معمار ماهر کمک گرفته و طراحی نمای مدرن انتخاب شما باشد. برای طراحی نما ساختمان و رستوران خود با تیم مهندسین ما تماس بگیرید.

 همان طور که می دانید زمانی که افراد می خواهند برای اولین بار به فست فودی بروند، به نمای بیرونی آن توجه کرده و ممکن است طبق نما آن را انتخاب کنند؛ به همین دلیل صاحبان فست فودی در تلاش اند طراحی نمای بیرونی فست فودی خود را به شکلی انتخاب کنند که بتواند افراد بیش تری را جذب کند. بعد از این که نمای بیرونی برای افراد قابل قبول بود، به داخل فست فودی آمده و در این مرحله دکوراسیون داخلی شما می تواند آن ها را راضی کند. در ادامه مطالب مهمی در رابطه با دکوراسیون داخلی بیان می کنیم.

طراحی نما فست فود

طرح های خلاقانه و طراحی نمای بیرونی فست فود

در سطرهای بالا در رابطه با اهمیت طراحی نمای بیرونی فست فود بحث شد و دانستیم بهتر است از طراحی نما مدرن استفاده کنیم. لازم به ذکر است که کیفیت محصولات شما، تمیزی محیط داخلی، دکوراسیون و ….. در جذب مشتری تاثیر مثبت دارند، اما تمامی موارد در زمانی تاثیر دارند که افراد به داخل مغازه فست فودی شما آمده باشند؛ این در حالی است که نمای بیرونی قبل از دیدن تمامی موارد ذکر شده در معرض دید قرار دارد.  

به همین دلیل اهمیت طراحی نمای بیرونی فست فود برای رونق کسب و کار شما، بیش تر از دیگر بخش های آن احساس می شود. به شما توصیه می کنیم از طرح های خلاقه ای استفاده کنید که بسیار جذاب بوده و مانند آن ها ساخته نشده است. امروزه طرح های مدرنی به روی کار آمده اند که زیبایی بی همتایی داشته و در اکثر آن ها از نور پردازی خاصی استفاده شده است. از طرفی شما می توانید برای زیبایی بیش تر فست فودی خود طرح دکوراسیون داخلی را با طرح نمای بیرونی هماهنگ کرده و جذابیت آن ها را دو چندان کنید.

دکوراسیون داخلی و طراحی نمای بیرونی فست فود

دکوراسیون داخلی و طراحی نمای بیرونی فست فود دو مورد از مهم ترین معیارها انتخاب مشتری است و تمامی افرادی که صاحب یک فست فودی هستند، به این دو مورد اهمیت فراوانی می دهند. در قسمت قبلی به هماهنگ بودن فضای داخلی و نمای بیرونی اشاره شد، اکنون قصد داریم برای شما روش هماهنگی آن ها را بیان کنیم. به طور مثال شما می توانید با انتخاب یک رنگ ست برای نمای بیرونی و دکوراسیون داخلی طرحی خیره کننده طراحی کنید.

لازم به ذکر است بعضی از رنگ های ترکیبی هم قابل قبول بوده و می توانند طرحی متفاوت و در عین حال زیبا را ارائه دهند. شاید شما هم با مواردی آشنا باشید که فردی فست فودی را افتتاح و برای دکوراسیون داخلی و نمای بیرونی آن هزینه های بسیاری هم پرداخت کرده است؛ اما مشتری های کمی داشته و کسب و کار خوبی ندارد.  در این چنین مواردی به عنوان راه حل اول سراغ تبلیغات می روید، اما لازم به ذکر است تبلیغات هم جوابگو نیست.

مشکل فست فودی های خلوت با مشتری کم فضای خسته کننده ی آن ها است. شاید طرحی بسیار گران قیمتی برای نمای بیرونی و دکوراسیون خود در نظر گرفته اید، ولی زیبایی چندانی نداشته و از طرفی کسل کننده است. به شما توصیه می کنیم طرح های جوان پسند را برای فست فودی خود در نظر گرفته و باور اشتباه گران ترین ها بهترین هستند را فراموش کنید.

نور پردازی در طراحی نمای بیرونی فست فود

در قسمت های قبلی به نور پردازی اشاره کوچکی شد، اما در این قسمت قصد داریم در رابطه با آن و تاثیراتش برروی نمای بیرونی و دکوراسیون داخلی بحث کنیم. نور پردازی یکی از مهم ترین مواردی است که برای تمامی ساختمان ها بسیار مهم بوده و نباید از آن غافل شد. همان طور که می دانید نور پردازی شامل نور طبیعی و مصنوعی است. هر چقدر نور طبیعی فضای داخلی شما بیش تر باشد، دکوراسیونی جذاب تر خواهید داشت.

مقاله پیشنهادی : هزینه طراحی نما

نورپردازی داخلی فست فود

نورهای مصنوعی بیش تر برای نمای بیرونی کاربرد داشته و می توانند زیبای نمای شما را چند برابر کنند؛ اما برای فضای داخلی فقط به وجود نورهای مصنوعی تکیه نکنید که بسیار کسل کننده خواهد بود. از طرفی برای انتخاب رنگ دکوراسیون خود توجه داشته باشید که رنگ های تیره نیاز بیش تری به نور داشته و هزینه های شما را افزایش خواهند داد. به شما توصیه می کنیم به حدی که آزار دهنده نباشد، از نورهای طبیعی استفاده کرده و به فضای داخلی خود شادابی و طراوت بیش تری ببخشید.

رنگ فضای داخلی فست فودی

همان طور که می دانید رنگ یکی دیگر از مهم ترن معیارهای هر ساختمانی است و باید با توجه به نوع کاربردی که مد نظر دارید، رنگ مناسبی را انتخاب کنید. به طور مثال اگر فست فودی شما بیش تر از هر چیزی به دنج و ساکت بودن محیط تاکید دارد، می توانید رنگ های قهوه ای یا خاکستری را انتخاب کنید. در موارد دیگر هم می توانید از رنگ های قرمز و زرد برای افزایش اشتها کمک بگیرید.

از این که این مقاله را مطالعه کردید، ممنونم.