11
مه

رنگ های ترند طراحی داخلی 2024 – 18 پالت رنگی خاص برای ویلا شما

چه رنگ هایی در پروژه های طراحی داخلی در سال 2024 پر رونق خواهند بود؟ پالت‌های رنگی طراحی داخلی ویلا ، چشم‌اندازی خلاقانه از رنگ‌های جاودانه را ترکیب می‌کنند تا بر دنیای طراحی داخلی 2024، حکمرانی کند.

ما اینبار انواع پالت های رنگی پرطرفدار را بررسی میکنیم که بتوانید فضای داخلی و خارجی ویلا را به طور حرفه ای طراحی و اجرا کنید .

4 پالت رنگ اصلی در سال 2024

زمانی که یک روز به پایان می رسد و روزی دیگر آغاز می شود، آبی تیره به رنگ های بنفش پررنگ عمیق می شوند و آسمان شب را با حس شگفتی و احتمالات پر می کنند. این قدرت رنگ بنفش میدنایت(نیمه شب) است. این رنگ به عنوان یک رنگ فراگیر زیبا و متعالی ظاهر می شود که از قواعد سرپیچی می کند

بنفش میدنایت رنگی گرم و پر جنب و جوش برای طراحی داخلی ویلا شما است، جایی بین بنفش و سرخابی. سلطنتی و کلاسیک است که می تواند یک انتخاب جسورانه و ظریف در طراحی داخلی باشد. همچنین، از نظر تاریخی، بنفش رنگی بود که اغلب برای خانواده سلطنتی و اشراف محفوظ بود. در بسیاری از فرهنگ ها، تولید رنگ های غنی و عمیق مانند آلو گران بود، بنابراین با ثروت و تجمل همراه شد.

رنگ ماچا روشن

سایه های سبز، به طور قابل توجهی تیره تر، مانند سبز زمردی، محبوب بوده است. سال 2024 ، Cool Matcha ستاره خواهد بود. رنگ‌های الهام‌گرفته از طبیعت، خاصیت آرام‌بخشی را تداعی می‌کنند که بیشتر مردم آن را آرامش می‌دهند.

در سال 2024، انتظار می‌رود این رنگ کلاسیک با رنگ‌های عمیق‌تر و پیچیده‌تر مدرنیزه شود و احساس تجمل و ظرافت را در فضاها ایجاد کند.

این رنگ که تجملات را با لبه خاکی خام متعادل می کند، یادآور خاک پر از گرما و بافت های آرام است.

این پالت رنگی از مصرف کنندگانی الهام گرفته شده است که به پایداری و ثبات بیشتر اهمیت می دهند. Intense Rust اصالت و تجمل را نشان می دهد و بازگشت طراحی کلاسیک را ترویج می کند.

این رنگ بی زمان است و احساس ثبات می دهد. همچنین رنگی است که در آن تجمل هشیاری با طبیعت روستایی که با خاطره خاک اجدادی نشان داده شده است هماهنگی کامل دارد، قابل اعتماد و در نتیجه آرامش بخش است.

مقاله پیشنهادی : طراحی دکوراسیون داخلی آپارتمان لوکس

این رنگ به نام خود پایداری دارد. تطبیق پذیری رنگ های همیشه سبز و خنثی را دارد که می تواند باعث کاهش مصرف شود، مطابق با میل جمعی به داشتن “فقط کافی” و امکان بازیافت و استفاده مجدد. رنگی است که حس اعتماد به نفس را القا می کند.

خاکستری پایدار با ویژگی مانند تمرکز بر رفاه، خلاقیت، محیط زیست و فناوری هماهنگ است. همچنین، ارزش مداوم رنگ های خنثی و طرح های رنگی سازگار با محیط زیست را تأیید می کند.

پالت های رنگی پیشنهادی در سال 2024

انواع پالت رنگی برای طراحی داخلی

صورتی یا قرمز خاکی

رنگ‌های صورتی و قرمز با انواعی مانند کرم‌های ملایم، اسطوخودوس روشن و صورتی‌های رژگونه شروع به چرخش می‌کنند. به نظر می رسد همه گونه ها جایگزینی با طراوت برای صاف کردن تمام رنگ های مطبوع و ترکیب خوب با رنگ های دیگر هستند.

گل سبز و نارنگی

نارنجی و آبی رنگ‌های مکمل در دو حالت جداگانه هستند. گرمای پرتقال نارنگی یک طرح رنگی متعادل با تن قهوه ای سرد متعادل ایجاد می کند. خروجی نهایی ترکیبی به دنبال درخشش جوان، تازه و پویا است.

خاکستری و سفید مدرن

رنگ سفید برای مقابله با انواع سبک های مبلمان و زیبایی طراحی، انتخابی قابل توجه و همه کاره است. اگر طعم و مزه با گذشت زمان تغییر کند، رنگ سفید انتخاب مناسبی است.

آبی، نارنجی و خردلی ایرانی

آبی و نارنجی رنگ‌های مکمل یکدیگر هستند و ترکیب آن‌ها در میان طرح‌های یکپارچه سازی در سال 2024 مرسوم است. ترکیبی که با رنگ زرد خردلی برجسته می‌شود، طعمی مدرن به خود می‌گیرد که یک پالت رنگ گرم عالی است.

چوب رز + نیکل

لمس های مدرن در رنگ ها انتخاب بسیار خوبی در این طرح رنگی است و عاملی که به مدرنیته می افزاید نیکل است. چوب رز + نیکل برای بازی با ترکیب رنگ ها حسی نوستالژیک می دهد و بافت ها نیز تن گرمی را ارائه می دهند.

آبی، بژ و سفید

همه چیز در دنیای شهری در حال تغییر است و یکنواختی را با رنگ آبی و بژ از بین می برد. آنها فوق العاده هستند و بر عناصر سطح بزرگتر نیز تسلط دارند.

نارنجی روشن و آبی

رنگ های روشن مانند نارنجی و آبی به اندازه کافی خیره کننده هستند تا آزادی را جشن بگیرند. آنها نماد قدرت ذهنی و همچنین کنجکاوی در کنار هم برای جوانان جذاب هستند.

زرد و خاکستری

رنگ زرد و خاکستری اهمیت بیشتری پیدا کرده اند زیرا در محیط های سنتی و مدرن به خوبی کار می کنند. آنها موفقیت بزرگی در آشپزخانه و اتاق نشیمن با چندین سایه برای انتخاب هستند.

بلوند زرد، بژ و صورتی آب نباتی

رنگی که برای ایجاد ظاهر لاله‌های بهاری تازه ایجاد می‌شود، لمس پیچیده‌ای می‌افزاید و زرد چشمگیر جلوه‌ای صاف، ظریف و چشم‌نواز می‌دهد. رنگ بژ ملایم یا یک رنگ برجسته یا اصلی در ترکیب با رنگ صورتی است.

نیلی و سفید

نیلی، آبی و سفید ترکیبی از رنگ‌ها هستند و در سال 2024 به یک موفقیت بزرگ تبدیل می‌شوند. دیوارهای غنی در این ترکیب فضایی گرم و دلپذیر را نیز ایجاد می‌کنند.

قهوه ای و کرم

قهوه ای وقتی با کرم ترکیب می شود یک ایده طرح فوق العاده برای ایجاد یک سبک جذاب و شهری در فضا است.

لطفا به این نوشته امتیاز دهید!
[کل: 0 میانگین: 0]