نصب دوربین مدار بسته در کرج با بهترین قیمت
29
آوریل

دوربین مداربسته مخفی چه ویژگی هایی دارد؟

دوربین مداربسته مخفی در مکان های مختلف کاربرد های مختلفی دارند. این دوربین ها ویژگی های بسیاری دارند، که باعث پر کاربرد بودن آن ها شده است. در ادامه ویژگی های دوربین مداربسته مخفی و همچنین انواع دوربین مدار بسته را بررسی خواهیم کرد. نصب دوربین مداربسته با بهترین قیمت توسط شرکت مهندسی درسان انجام میشود. برای استعلام قیمت تماس بگیرید. مدیر فروش تهران و کرج: 09358816945.

دوربین مداربسته و انواع آن

این دوربین ها در مکان هایی مانند فروشگاه ها، ساختمان های مسکونی و… به منظور کنترل محیط داخل یا خارجی نصب می شوند. دوربین های مدار بسته انواع زیادی دارند.

نصب دوربین مدار بسته در کرج با بهترین قیمت

به این دوربین ها، دوربین باکس یا جعبه ای هم گفته می شود. این دوربین ها در مکان هایی مانند کارخانه های صنعتی متفاوت و… مورد استفاده قرار می گیرند. این محصولات انوع زیادی دارند که شامل دوربین ضد آب، چرخشی، صنعتی ضد انفجار، ضد زنگ و… می باشد.

این دوربین ها، دوربین های تحت شبکه می باشند. در این محصولات انتقال تصاویر و صدا توسط شبکه صورت می گیرد، که در شبکه وای فای به شکل بی سیم انتقال انجام می شود. دوربین های مداربسته وای فای زیر مجموعه دوربین های بی سیم می باشند.

به این دوربین ها، دوربین گردان نیز گفته می شود. این دوربین ها کاربرد های زیادی دارند به عنوان مثال در پارکینگ ها، سوله ها و… مورد استفاده قرار می گیرند. این دوربین در اندازه های 180 یا 360 درجه می چرخد. از مزایا آن ها می توان به چرخش در هر زاویه ای، دارای کیفیت تصویر بالا و… اشاره کرد.

دوربین مداربسته مخفی چیست؟

این دوربین ها مانند دوربین های مداربسته هستند، با این تفاوت که مخفی هستند و کسی آن ها را نمی بیند. از این دوربین ها برای چک کردن رفتار و حرکات اشخاص استفاده می شود. این محصول در شکل و شمایل گوناگون ساخته می شود، اغلب به طوری طراحی می شوند که توسط افراد قابل تشخیص نباشند. به این دوربین ها دوربین جاسوسی نیز می گویند. دوربین مداربسته مخفی انواع بسیاری دارد.

 • دوربین های مداربسته مخفی مینیاتوری معمولی
 • دوربین های مداربسته مخفی آینه ای
 • دوربین های مداربسته هالوژنی
 • دوربین های مداربسته بند انگشتی

ویژگی های دوربین مداربسته مخفی

این دوربین ها ویژگی های گوناگونی دارد که باعث پرطرفدار بودن آن ها می شود. این دوربین ها به دلیل برخوردار بودن از ابعاد کوچک در مکان های زیادی کاربرد دارند. تعدادی از این دوربین ها، در ابعاد بزرگتری ساخته می شوند، به این صورت که لنز دوربین خارج است و بدنه دوربین مشخص نمی باشد.

 • در امنیت خانه و ساختمان های مسکونی کاربرد دارند.
 • در محل کار مورد استفاده قرار می گیرند.
 • با نصب این دوربین ها می توانید به عنوان مثال بر اعمال پرستار در خانه خود یا کارگران یا کارمندان خود در محل کار نظارت داشته باشید.
 • قابلیت این را دارند به آسانی پنهان شوند.
 • می توانید با استفاده از این محصول مدارک و اسناد معتبر به دست آورید.
 • این دوربین ها باعث امنیت بیشتری می شوند.
 • این دوربین ها را می توانید به راحتی نصب کنید.

جمع بندی

دوربین مداربسته مخفی دارای مزایا و ویژگی های زیادی می باشد که در این مطلب آن ها را بررسی کردیم. مجموعه درسانکواز بهترین مجموعه ها در نصب دوربین مداربسته در کرج هستند. مشتریان می توانند جهت اطلاع از قیمت دوربین مداربسته در کرج به سایت درسانکو مراجعه کنند.

لطفا به این نوشته امتیاز دهید!
[کل: 1 میانگین: 4]