02
سپتامبر

تفاوت های بین ویلا و خانه چیست؟

ویلا میتواند بسیار شبیه به خانه باشد به این دلیل که از نزدیک می تواند به یک خانه معمولی و خانه خانوادگی شباهت داشته باشد،اما ویلا ها همچنین به خاطر لوکس بودن،بزرگ بودن خانه به همراه حیاط و فضای سبز اختصاصی خود،تاکستان ها یا حیاط ها،خدماتی مانند هتل ها و تفریحات آبی مانند استخر و فواره ها شناخته می شوند ، به همین خاطر ،آنها برای افرادی که مایل به مسافرت در مرخصی و دنبال مکان های خصوصی  هستند ولی قصد اقامت در هتل را ندارند ، مکانی رویایی و جذاب می باشد.

محوطه سازی ویلا ها

ویلا ها به طور معمول بزرگتر از خانه های خانوادگی آپارتمانی هستند.آنها میتوانند تا 20 اتاق خواب داشته باشند و به طور مشخص در آنها لوکس بودن احساس می شود. همچنین آنها بوسیله محوطه ای سبز شامل باغ یا حیاط اختصاصی و یا زمینی مانند اینها احاطه شده اند. همچنین در طراحی و ساخت آنها از نوعی ساختار آب مانند استخر یا فواره استفاده می شود تا حس لوکس بودن را به ویلا بیفزاید.

فضای سبز ویلا

این ملک ها برای افرادی که می خواهند در تعطیلات به مسافرت بروند و می خواهند در یک مکان خصوصی تر و صمیمی تر استراحت کنند ، گزینه ی بسیار پر طرفداری می باشد.

هزینه نگهداری ویلا

صاحبان ویلا ها مجبور به پرداخت هزینه های برای ملک خود هستند که مردمی که صاحب خانه های معمولی هستند نگرانی درباره آن ندارند.بیشتر افرادی که صاحب خانه هستند مجبور به پرداخت هزینه های سالانه کمی هستند.این پول پرداختی برای ساخت و نگهداری استخرهای عمومی یا مراکز تفریحی هزینه می شود.صاحبان ویلا نیز مجبور به پرداخت این هزینه ها به صورت سه ماه یکبار هستند.این پول برای حفظ و نگهداری زمین های اطراف ملک و همچنین هزینه های دیگر مانند نگهداری عمومی از امکانات ملک هزینه می شود

طراحی فضای سبز ویلا

برای مشاوره،طراحی و محوطه سازی مسکن خود با تیم مشاورین دژار تماس بگیرید.

منبع:reference.com