• Tel: 021-26412074
  • Email: info@dezharco.com

طراحی ویلا

طراحی ویلا

طراحی ویلا یکی دیگر از خدمات اصلی گروه مهندسین دژار است. تجربه و تخصص بالای کارشناسان ما در طراحی ویلا مدرن و کلاسیک این مژده را به شما عزیزان می دهد که ویلایی منحصربفرد و بسیار زیبا با طراحی فوق العاده و کاربردی داشته باشید.

ویلا و معماری ویلا دارای تعریف های فراوانی است، به صورت کلی و در دید تمام مردم جامعه ویلا نوعی ساختمان شخصی و خصوصی است که دارای متراژی بالا می باشد. ویلا دارای یک قسمت مرکزی است و از چهار طرف دارای نما است،اغلب ویلاها در خارج از شهرهای بزرگ و یا در مناطق خوش آب و هوا ساخته می شوند.ممکن است بعضی از ویلاهای آماده تمام خصوصیات مورد نظر شما را نداشته باشد، پس توصیه می شود، اشخاصی که طراحی خاص و متفاوتی برای ویلای خود در نظر دارند حتما طراحی و ساخت ویلا منحصربفرد خود را انجام دهند.

طراحی ویلا باید گِرد این ایده صورت پذیرد که مکانی برای آسایش و آرمیدن و دوری از معضلات زندگی شهریست در نتیجه فضا ها گسترده تر و استفاده از نور طبیعی بیشتر خواهد بود و تمرکز از بخش هایی که بر زندگی روتین یک خانواده دلالت دارد به قسمت هایی برای تفریح و گذران اوقات خوش مثل استخر، اتاق بازی، محوطه و فضای سبز، آلاچیق و.. تغییر می نماید.

طراحی ویلا فقط طراحی ساختمان اصلی نیست بلکه، شامل طراحی نما نیز می شود. یک ویلای مدرن شامل: استخر، فضای باز، زمین بازی، سونا و جکوزی می شود. بررسی شرایط آب و هوایی، جنس خاک و قانون ساخت و ساز در منطقه مورد نظر بسیار مهم و ضروری می باشد.

در بحث سبک ویلا ، معمولا ویلاها به دو سبک مدرن و کلاسیک تقسیم بندی می شوند. در طراحی ویلا بسته به اینکه ویلا به صورت دوبلکس یا طبقات کمتر و بیشتر طراحی و ساخته شود مباحث مربوط به طراحی دکوراسیون داخلی ویلا تغییر می کند. مواردی که در طراحی داخلی ویلا باید بدان اهتمام داشت ، تناسب بین فضاهای داخلی و خارجی ویلا ، ترکیب رنگ بندی ، مصالح مورد استفاده ، محوطه سازی ویلا ، استخر ، فضای سبز و … می باشد که در صورت عدم ترکیب هر یک از موارد طراحی به صورت کامل صورت نخواهد پذیرفت.

برای اطلاعات بیشتر و مشاوره با تیم مهندسین دژار تماس بگیرید.

تماس با ما پروژه های ما
طراحی نما ویلا
طراحی ویلا